Novinky

Automatica 2014

25.6.2014

V červnu se představil software  na veletrhu Automatica 2014 v německém Mnichově. Tato výstava se věnuje všem odvětvím průmyslové automatizace. Hlavním zaměřením výstavy byly roboty pro spolupráci, roboty pracující společně s lidmi. Byly zde roboty citlivé na dotek člověka, reagující na kontakt v libovolném bodě ramene. Tím je umožněna spolupráce robotů a lidí při provádění různých úkonů.

Číst více
Frézování pomocí programu OCTOPUZ a robotu KUKA

24.6.2014

Program OCTOPUZ se neustále rozšiřuje o další nové funkce umožňující snazší offline programování pomocí inteligentního nástroje CAD to Path. Stále hledáme nové výzvy pro vytváření náročných testů našeho produktu. A jaký test může být náročnější než frézování 3D modelu. Tím lze snadno ověřit jak je program Octopuz robustní a jednoduchý na používání.

Číst více
Proč si vybrat Octopuz?

24.6.2014

OCTOPUZ není jméno, které byste očekávali v průmyslu opanovaném roboty. Zde je idea, která nás vedla zvolit právě toto jméno.

Číst více
Stáhněte si náš Webinář o výrobě

23.6.2014

Pro seznámení s programem OCTOPUZ si stáhnte náš Webinar o výrobě, abyste jej viděli při práci. Zajistěte si registrací přístup ke stránkám Novinky OCTOPUZ a budete dostávat upozornění na všechny další webináře.
- Březen 2014

Číst více
Visual Components: Případová studie od In-House Solutions a vznik programu OCTOPUZ

23.1.2014

Visual Components udělalo interview s Edwardem Houseem, ředitelem a prezidentem společnosti In-House Solutions. Tato společnost je jedním z hlavních kanadských dodavatelů programů CAD/CAM, DNC, PCMM a nástrojů pro programování robotů. Obsahem rozhovoru byly četné zkušenosti při vývoji programu OCTOPUZ. Budoucnost je vzrušující!

Číst více
Představení OCTOPUZ

19.1.2014

Stejně jako opravdová chobotnice má OCTOPUZ® obratnost a všestrannost, které nabízí spojení jednoduchosti a síly na zcela nové úrovni pro dosažení maximální efektivity. Seznamte se čeho je tento program schopen!

Číst více

MISTR CAM s.r.o.

Toužimská 588/70
Praha 9, Kbely
197 00

Rychlý kontakt

e-mail info@octopuz.cz
web: www.octopuz.cz
mobil: +420 734 249 272

Další informace

Výhradní distributor a přímý prodejce
CAD/CAM software MASTERCAM a OCTOPUZ
pro Českou a Slovenskou Republiku.